Хто може отримати візу, яку саме та як швидко?
Візова інформація

Хто може отримати візу?


        Дипломатичні представництва Республіки Польща в Україні обслуговують:
 - Громадян України
 - Іноземних громадян, що легально проживають на території України і планують проживати щонайменше протягом 6 місяців після повернення з Польщі.
      Дипломатичні представництва Польщі в Україні не надають візи українським громадянам, які не проживають в Україні постійно. Будь ласка, зверніться до відповідного представництва у Вашій країні. 
       Нижчезазначені категорії громадян звільняються від обов’язку призначати дату та час подачі документів:
 - громадяни, що подорожують у зв’язку з надзвичайною ситуацією (напр., похорон, невідкладне медичне лікування);
- дипломати, що подорожують у зв’язку з офіційним візитом.
       Даним заявникам необхідно звертатися безпосередньо до Посольства чи Консульства Польщі, для того, щоб подати свої документи.

 

Загальні вимоги


      Закордонний паспорт має бути дійсним ще 3 місяці після дати закінчення дії візи, містити принаймні дві чисті сторінки для віз. Якщо Ваш паспорт не відповідає вищевказаним вимогам, перед подачею документів рекомендується виготовити новий.
      Заявникам необхідно самостійно подавати свої документи на отримання візи та забирати паспорт після розгляду.
         Неособисте подання/отримання документів можливе за наступних умов: 
 - Близькі родичі (тільки батьки за неповнолітніх дітей або члени подружжя один за одного при наявності оригіналів доказів родинних стосунків та українського паспорта представника)
 - Колеги по роботі/Члени однієї організації (при наявності оригіналів нотаріально завіреного доручення від заявника, доказу працевлаштування на одному підприємстві/приналежності до однієї організації та українського паспорта представника) – за умови подачі документів до візового центру в Київському та Луцькому консульських округах;
 - Акредитовані туристичні агентства у Львівському, Харківському, Київському, Одеському, Вінницькому, Луцькому та Севастопольському окрузі при наявності оригіналів нотаріального доручення для подачі документів від туристичної фірми та українського паспорта представника (акредитація в Посольстві/Консульствах Республіки Польща).

 

Термін розгляду та яку візу обрати?

      Термін розгляду візових заявок складає від 5 робочих днів. У випадку необхідності детальнішої перевірки документів розгляд справи може бути продовжений до 30 календарних днів.  

      Для Луцького, Львівського, Київського та Вінницького консульських округів розгляд документів триває від 6 робочих днів.
      Рішення щодо вибору категорії візи, яку обирає заявник, повинно базуватися на меті поїздки до Польщі та прийматися заявником самостійно. Працівники Пункту Прийому Візових Анкет не впливають на дане рішення заявника.
    Після обробки документів Посольством чи візовим центром паспорти будуть повернені до пункту прийому візових анкет. Заявники мають можливість забрати паспорт безпосередньо у пункті прийому візових анкет або скористатися послугою кур`єрської доставки паспорта, замовивши її при подачі документів. Будь ласка, зверніть увагу на те, що послугу кур’єрської доставки паспорта можливо замовити або скасувати лише на момент подачі документів.Создан 12 ноя 2014